Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

sabinka maj13 1 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 Sabinka, ur. 22. 12. 2006 r.

Bardzo miła, mała suczka, ok. 10 kg wagi. Została oddana przez swoją opiekunkę bez żadnego poważnego powodu, po prostu po 6 latach już jej nie chciała, mimo, że była u niej od drugiego miesiąca życia. Kiedy została wsadzona do samochodu zupełnie nie rozumiała co się dzieje, widać było w psich oczach rozpacz, gdyby mogła krzyczała by "nie zostawiaj mnie". Patrząc na tą scenę serce pękało z żalu. Kobieta odwróciła się i odeszła.

Kiedy sunia przyjechała do domu tymczasowego, ładnie przywitała się ze wszystkimi, cały czas jednak podbiegała do drzwi aby odwieźć ją już do domu, Sabcia miała nadzieję, nie wiedziała. że powrotu już nie ma.

 Sabinka po strzyżeniu oraz w ręczniku tuż po kąpieli w Salonie pielęgnacji i świetlicy dla psów, SPOSÓB NA PSA, Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota 9:00 - 15:00, Adres: ul. Ostródzka 56p, 03-289 Warszawa, tel.: 732 625 222, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sunia ma ciągle mały apetyt - tęskni bardzo. Powinna jak najszybciej znaleźć dom na całe swoje życie, kochać potrafi bardzo, bardzo mocno.

Będzie wysterylizowana.

Sabinka jest bardzo kontaktową suczką. Ładnie chodzi na smyczy, nie brudzi w domu, lubi towarzystwo innych zwierząt. Obecnie w domu tymczasowym mieszka z kotkami i jednym pieskiem. 

Koty ignoruje, praktycznie nie zwraca na nie uwagi i nie jest wobec nich agresywna. Jeśli chodzi o psy to w domu na razie oba psy się raczej ignorują. Piesek jest tochę o nią zazdrosny, a sunia schodzi mu z drogi. Jeszcze się nie zaprzyjaźniły. Na spacerze Sabcia musi chodzić na smyczy, gdyż czasem ścina się z jakąś suką. Ale nie zawsze. Na wybiegu w parku chodziła luzem w gromadce zaprzyjaźnionych piesków i zachowywała się bardzo grzecznie.

W domu jest grzeczna, nie brudzi, nie niszczy. Spokojnie sobie siedzi. Chodzi za opiekunką i nie lubi być zostawiana w innym pomieszczeniu. Ale gdy opiekunka idzie do pracy, sunia grzecznie zostaje w domu.

Sabcia jest suczką energiczną, żywiołową, ruchliwą, ale nie jest to kłopotliwe. Uwielbia głaskani i domaga się pieszczot ale nie lubi brania na ręce.

Sierść Sabci ma piękny kasztanowy kolor jest bardzo miła w dotyku.

Sabinka jest grzeczną i posłuszną suczka, ale ma też charakterek. Na spacerach musi chodzić na smyczy, gdyż zdarza jej się uciekać. Nie jest agresywna w stosunku do innych psów ale jest halaśliwa, szczeka, lubi też podbiegać z nienacka. Bardzo interesuje się samochodami i autobusami, dlatego jest to sprawa, na którą trzeba uważać. Normalnie ładnie chodzi na smyczy i nie ciągnie, natomiast jeśli znajdzie się na ruchliwej, hałaśliwej ulicy ciągnie niemiłosiernie i usiłuje wsiąść do autobusu.

Nie zaprzyjaźniła się z pieskiem Czarusiem, którego tylko toleruje. Interesuje się czlowiekiem, głaskaniem. Uwielbia wszelkie czynności wokól siebie - czesanie, kąpanie, wycieranie ręcznikiem stoi cierpliwie i chciałaby poddawać się temu wiecznie. Ale ma też zagrania - nie lubi gdy dotyka sie jej posłanie, lub to co akurat uzna za swoje posłanie. Tak lubi człowieka, że ma zwyczaj leżenia pod jego nogami.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek
 
sabinka maj13 13
sabinka maj13 15
 
sabinka maj13 1


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<