Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

image000000012
Cudowny Antoś znalazł dom.Zamieszkał w Warszawie na Bemowie z kotkami i dwójką wspaniałych ludzi.Nie wiemy co przeszedł w swoim życiu ale na pewno był bardzo skrzywdzony  fizycznie i psychicznie. Jest bardzo przyjazny do ludzi, dzieci,kotków i piesków. Koty dominują w domu a Antoś wszystko znosi z pokorą. 
Jest bardzo grzeczny, dobry nie jest natrętny,nic nie niszczy.Antoś to taki pies dżentelmen. Oczywiście kiedy biega po ogródku  szczeka kiedy coś się dzieje za ogrodzeniem , jak to przystało na obrońcę swojego domu.Kochany Antoś będzie miał a właściwie już ma cudne życie.
Wszystkim zwierzakom życzymy aby miały tak dużo szczęścia i żeby znalazły dobrą rodzinę.
 
Historia Antosia
Okaleczony,bardzo smutny,delikatny Antoś czeka i tęskni za domem.
Antoś przebywa poza Warszawą , wraz z sunią mieszka w boksie. Idzie zima ,bardzo trudny czas dla bezdomnych zwierząt.Nie wiadomo co złego spotkało Antosia.Wgląda na to że miał odgryziony kawałek policzka. Zapewne jego życie nie było łatwe. Antoś jest młodym (ok.2 lata),dobrym i bardzo miłym pieskiem. Jest niezwykle delikatny, troszkę nieśmiały ale bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi,
Jest wdzięczny za każdy życzliwy gest w jego stronę. Nie ma w nim agresji, dogaduje się z innymi pieskami. Antoś jest pięknym ,inteligentnym psem  a to co może zaoferować  to dozgonną wierność i miłość do nowej rodziny. 
Na zdjęciu wyraźnie widać ogromny smutek w oczach Antosia.a uszkodzony pyszczek w tym momencie nie ma tak naprawdę znaczenia.