Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

inkasuczka2

 

 

 Inka

Inka, to mała, młoda radosna, niezwykle miła psinka, lubiąca trochę pospać, taki typ "kanapowca" , więc jej obecność nie sprawia nikomu problemów, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie. Inka jest cudownym psem, zachowuje czystość w domu, jest usłuchana, radosna. Jest bardzo energiczną, przyjacielską sunią.

Dobrze dogaduje się z innymi psami, jest bardzo uległa. Uwielbia głaskanie, doskonale reaguje na człowieka. Czysta w domu, nie niszczy. Nie Potrzebuje po prostu trochę opieki i miłości. Po prostu serca. Jest psem niewymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku, nie potrzebuje dużo ruchu, wiec idealna by była do spokojnego domu.

 

Historia Inki

Już w momencie gdy została znaleziona suczka miała wybite oko. Nie wiemy co się stało. Oko wymaga operacji.

Suczka do adopcji Inka jest wesołym, energicznym pieskiem. Lubi się bawić, jej kumpelką jest Niusia równej wielkości i postury. Inka lubi biegać, wszedzie jej pełno, jest troche psotna. Wszędzie wchodzi i biega za człowiekiem krok w krok.

Dobrze dogaduje się z psami. Za kotami gania ale nie robi im krzywdy, raczej robi to zabawowo.

Suczka do adopcji Inka została prawdopodobnie porzucona na trasie. Przestraszona i zagubiona, biegała środkiem drogi pomiędzy jadącymi samochodami. Na szczęście żaden samochód nie potrącił biednej psinki. Zauważył ją młody chłopak, który bez trudu wziął ją na ręce. Suczka przytuliła się wdzięczna, że znalazła opiekę i dobre serce. Okazała się miłą, grzeczną i niekłopotliwą sunią. Niestety chłopak nie mógł wziąć jej do siebie, dlatego trafiła do wolontariuszki zajmujacej się psami.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.

7opp rozlicz

Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę